www.hotel-ubytovani.com
Penzion Harrachov Harrachov - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Harrachov Harrachov - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Harrachov Harrachov -  je k dispozici připojení na internetPenzion Harrachov Harrachov - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Harrachov Harrachov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Harrachov Harrachov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Harrachov Harrachov - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Penzion Harrachov
Harrachov 268, Harrachov 51246
Česká Republika
Pension-Harrachov268@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Harrachov ubytování Harrachov Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Harrachov - ubytování Harrachov | Vítejte

 
Penzion Harrachov Harrachov Penzion Harrachov, jak už vyplývá z názvu se nachází v obci Harrachov-jednom z nejvýznamnějších horských středisek Krkonoš a České republiky. Pension Harrachov nabízí ubytování nedaleko centra Harrachova, u autobusového nádraží, směrem k Mumlavským vodopádům. Pension Harrachov má velmi klidné, příjemné a romantické okolí. Uplatnění zde najdou všechny věkové skupiny.

Ubytování
V penzionu Harrachov se o Vaše pohodlí postará celkem 6 útulně zařízených pokojů. Každý pokoj penzionu Harrachov má možnost TV+Sat /na vyžádání a za poplatek. Pokoje penzionu Harrachov vlastní koupelnu se sprchou a WC, fén.Wifi – internet zdarma. Část pokojů s vyhlídkou na Čertovu horu (sjezdovky a skokanské můstky).

Služby
Ve volném čase můžete v penzionu Harrachov využít společenskou místnost s TV+Sat. V této místností se také nachází plně vybavená kuchyně (lednice, kávovar,mikrovlná trouba, el. sporák, nádobí a ostatní pomocníci na vaření) s možností bezpečného uložení vlastních lyží, kol a dalšího sportovního vybavení v objektu.

Okolí
V létě je u pensionu Harrachov plně k dispozici velká zahrada, bazén, pískoviště, houpačky, možnost grilování a posezení u táboráku. V okolí penzionu je lanová dráha na Čertovu horu, lyžařské vleky, běžecké tratě, centrum města HARRACHOV s restauracemi, kavárnami a bary, obchody, lyžařskými školami, půjčovnami lyží a snowboardů a podobně.